بازی بوکس مسابقات جهانی. بازی بازی آنلاین رایگان بوکس مسابقات جهانی. دانلود بازی بوکس مسابقات جهانی. بازی نبرد - برای دو نفر

رایگان بازی های آنلاین

خوش آمدید به دنیای بازی مسابقات بوکس جهانی بوکس مسابقات. در این بازی سرگرم کننده به شما این فرصت را به مبارزه با حریف خود را و برنده شدن در این مسابقات بوکس داشته باشند.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان بوکس مسابقات جهانی () دانلود بازی بازی فلش بوکس مسابقات جهانی برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بوکس مسابقات جهانی و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی بوکس مسابقات جهانی حاضر


شرح بازی بوکس مسابقات جهانی خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین خوش آمدید به دنیای بازی مسابقات بوکس جهانی بوکس مسابقات. در این بازی سرگرم کننده به شما این فرصت را به مبارزه با حریف خود را و برنده شدن در این مسابقات بوکس داشته باشند. مبارزه با حریف خود را و سعی کنید به ضرب و شتم او. این بازی بسیار آسان است به بازی. شما می توانید با کامپیوتر بازی کنند، اما سرگرم کننده آن خواهد بود تا با یکدیگر مبارزه کنند.کنترل بازی:
پلیر 1: A، S، D و W - به حرکت می کند، B - برای حمله 1، N 2 - برای حمله، M - 3 برای حمله به، فضا برای دفاع. پلیر 2: کلید های arrow - حرکت می کنند، 1 - برای حمله به یک، 2 - برای حمله به 2، و 3 - برای حمله به 3 - 0 دفاع.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 106
بوکس مسابقات جهانی ( رای4, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه