بازی هانا مونتانا: راک استار بشم چالش. بازی بازی آنلاین رایگان هانا مونتانا: راک استار بشم چالش. دانلود بازی هانا مونتانا: راک استار بشم چالش. بازی برای دو نفر - ir.zxgame24.com

رایگان بازی های آنلاین

نگاهی به صحنه و لباس هانا مونتانا، لباس مایلی و پس از آن نیز در این بازی هانا مونتانا: راک استار بشم چالش.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان هانا مونتانا: راک استار بشم چالش () دانلود بازی بازی فلش هانا مونتانا: راک استار بشم چالش برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند هانا مونتانا: راک استار بشم چالش و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی هانا مونتانا: راک استار بشم چالش حاضر


شرح بازی هانا مونتانا: راک استار بشم چالش خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین نگاهی به صحنه و لباس هانا مونتانا، لباس مایلی و پس از آن نیز در این بازی هانا مونتانا: راک استار بشم چالش. را به چیزی که لازم است، فقط آن را در اتاق خواب و یا در راهرو جستجو و کلیک بر روی آن را با ماوس انتخاب کنید تا. کشیدن آیتم به مایلی (که در سمت راست از روی صفحه نمایش دیده می شود) دکمه ماوس را رها و تماشا کنید چه اتفاقی می افتد. این آسان است!برای تغییر یک آیتم از لباس، به سادگی یکی دیگر را انتخاب کنید و آن را در همان محل به همان شیوه. آخرین عنصر از کمد لباس وجود دارد به نظر می رسد که در آن شما آن را در بر داشت.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 297
هانا مونتانا: راک استار بشم چالش ( رای3, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه