بازی جنگل دوستان. بازی بازی آنلاین رایگان جنگل دوستان. دانلود بازی جنگل دوستان. بازی ماجرا - پسران

رایگان بازی های آنلاین

حیوانات در جنگل آرام و شاد زندگی می کردند، اما یک روز یک جادوگر شیطانی تاریک بود و تصمیم گرفت به آهک کل جنگل، و بنده حیوانات.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان جنگل دوستان () دانلود بازی بازی فلش جنگل دوستان برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند جنگل دوستان و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی جنگل دوستان حاضر


شرح بازی جنگل دوستان خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین حیوانات در جنگل آرام و شاد زندگی می کردند، اما یک روز یک جادوگر شیطانی تاریک بود و تصمیم گرفت به آهک کل جنگل، و بنده حیوانات.ساکنان جنگل فرستاده میمون و یک جوجه تیغی را به کوه مقدس از راه دور، که در آن یک سنگ جادویی است که می تواند جادوگر و مهر و موم بازگرداندن جنگل وجود دارد. بازی دوستان جنگل و کمک به ساکنان جنگل.کنترل بازی:
میمون: AD - جنبش، W-پرش، S، - به منظور بالا بردن و یا کاهش جعبه A و D و S، از جعبه به پرتاب. کوهنوردی: WS حرکت به بالا، D - نگه دارید و یا نوسان، D و W - رفتن.خارپشت: چپ و راست - حرکت به بالا - برای پرش به سمت چپ یا به سمت راست و پایین - نوسان است. صعود: بالا و پایین - حرکت می کند در حالی که در سمت چپ یا راست - نوسان به سمت چپ یا راست و بالا - پرش.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 90
جنگل دوستان ( رای5, امتیاز ثانویه: 2.8/5)
0%

بازی مشابه