بازی ترانسفورماتور فرار. بازی بازی آنلاین رایگان ترانسفورماتور فرار. دانلود بازی ترانسفورماتور فرار. بازی برای دو نفر - ir.zxgame24.com

رایگان بازی های آنلاین

از آغاز یک جنگ هسته ای وحشتناک، جهان تبدیل به یک ماشین وحشتناک سوخته زمین، روبات تبدیل به یک توده ای از آهن قراضه و در ویرانه از شهر به خاک سپرده شد.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان ترانسفورماتور فرار () دانلود بازی بازی فلش ترانسفورماتور فرار برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند ترانسفورماتور فرار و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی ترانسفورماتور فرار حاضر


شرح بازی ترانسفورماتور فرار خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین از آغاز یک جنگ هسته ای وحشتناک، جهان تبدیل به یک ماشین وحشتناک سوخته زمین، روبات تبدیل به یک توده ای از آهن قراضه و در ویرانه از شهر به خاک سپرده شد.اما یکی از ربات جنگ هسته ای جان سالم به در برد، سحر و جادو آن است که بدن خود را می توان به دو بخش تقسیم می شود: سر و پا، و او را از این توانایی برای پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن در این بازی فرار ترانسفورماتور استفاده کنید.کنترل بازی:
1 بازیکن: استفاده از 'A' و 'D' را به حرکت، 'W'، به صعود، 'S' پایین '،' E 'به ترکیب با 2 بازیکن.پخش 2: استفاده از ← یا → برای حرکت، ↑، به پرش.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 123
ترانسفورماتور فرار ( رای1, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه