بازی بمب ماریو این. بازی بازی آنلاین رایگان بمب ماریو این. دانلود بازی بمب ماریو این. بازی برای دو نفر - ir.zxgame24.com

رایگان بازی های آنلاین

راهنما ماریو به بخش با رقبای خود. بازی بازی ماریو بمب و ترتیب بمب منفجر دشمنان و نابود شدند. منفجر کردن جعبه که در آن شما خواهد شد بسیاری از موارد مفید است که قهرمان به سرعت کمک به تصویب سطح.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان بمب ماریو این () دانلود بازی بازی فلش بمب ماریو این برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بمب ماریو این و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی بمب ماریو این حاضر


شرح بازی بمب ماریو این خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین راهنما ماریو به بخش با رقبای خود. بازی بازی ماریو بمب و ترتیب بمب منفجر دشمنان و نابود شدند. منفجر کردن جعبه که در آن شما خواهد شد بسیاری از موارد مفید است که قهرمان به سرعت کمک به تصویب سطح. آیا برای بمب خود نمی افتد، پس از آن نصب شده است، سرعت، جهنم را از شما دور شده است. تماس با دوستان برای کمک و بازی کند.کنترل بازی:
پخش برای اولین بار از کلیدهای W، A، S، D، قرار می دهد بمب نوار فضا حرکت می کند.بمب دوم در حال حرکت است فلش، مجموعه صفر کلید.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 65
بمب ماریو این ( رای1, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه