بازی پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر. بازی بازی آنلاین رایگان پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر. دانلود بازی پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر. بازی ماجرا - پسران

رایگان بازی های آنلاین

خانواده از حمله پنگوئن را تهدید خرس فقیر قطبی است. آنها کشور ما را نابود کرده است و در حال حاضر به دست درازی بر روی زمین جدید.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر () دانلود بازی بازی فلش پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر حاضر


شرح بازی پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین خانواده از حمله پنگوئن را تهدید خرس فقیر قطبی است. آنها کشور ما را نابود کرده است و در حال حاضر به دست درازی بر روی زمین جدید. تنها یک راه وجود دارد - در یک جنگل جادویی، سنگ های جادویی است که می تواند بازگرداندن قطب جنوب توسط خرس نابود شده است. برای انجام این کار، پنگوئن در یک سفر خطرناک برود، اما شما می توانید آنها را با بازی پنگوئن ماجراجویی زوج کمک کند.کنترل بازی:
پنگوئن مادر: AD = حرکت، W = پرش، S = استفاده از ابزار (در صورت دریافت).پنگوئن پدر: ← → = حرکت ↑ = رفتن. ↓ = استفاده از ابزار (در صورت دریافت).توجه: 1 پنگوئن می تواند بر روی سر دیگران به منظور غلبه بر موانع پرش.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 545
پنگوئن ماجراجویی زن و شوهر ( رای20, امتیاز ثانویه: 3.9/5)
0%

بازی مشابه