بازی آلیس در سرزمین عجایب - پنهان اشیاء. بازی بازی آنلاین رایگان آلیس در سرزمین عجایب - پنهان اشیاء. دانلود بازی آلیس در سرزمین عجایب - پنهان اشیاء. بازی برای کودکان - ir.zxgame24.com

رایگان بازی های آنلاین

این فیلم از فیلم \"آلیس در سرزمین عجایب\"، یک شیء است که وجود دارد نه در اصل. در زیر تصویر است، رگه های اصلی بازی، که این آیتم ها را نشان می دهد.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان آلیس در سرزمین عجایب - پنهان اشیاء () دانلود بازی بازی فلش آلیس در سرزمین عجایب - پنهان اشیاء برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند آلیس در سرزمین عجایب - پنهان اشیاء و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی آلیس در سرزمین عجایب - پنهان اشیاء حاضر


شرح بازی آلیس در سرزمین عجایب - پنهان اشیاء خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین این فیلم از فیلم \"آلیس در سرزمین عجایب\"، یک شیء است که وجود دارد نه در اصل. در زیر تصویر است، رگه های اصلی بازی، که این آیتم ها را نشان می دهد. هنگامی که شما در پیدا کردن یکی از اشیاء در عکس، با کلیک بر روی دکمه سمت چپ ماوس بر روی آن است. پس از آن، او باید ناپدید می شوند، و شما خواهد شد امتیاز را دریافت خواهید کرد. پیدا کردن اشیاء پنهان، می توانید به سطح بعدی حرکت می کند. بازی در یک زمان!
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 437
آلیس در سرزمین عجایب - پنهان اشیاء ( رای19, امتیاز ثانویه: 3.84/5)
0%

بازی مشابه