بازی دیوانگی در مزرعه - حزب پیتزا. بازی بازی آنلاین رایگان دیوانگی در مزرعه - حزب پیتزا. دانلود بازی دیوانگی در مزرعه - حزب پیتزا. بازی خنده دار - ir.zxgame24.com

رایگان بازی های آنلاین

شما می توانید در یک دیوانگی در مزرعه بازی سرگرم کننده - حزب پیتزا پیتزا خوشمزه برای فروش ایجاد کنید. اما برای این کار شما نیاز به یک راه طولانی است. اول، شما فقط نیاز به مرغ و بز.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان دیوانگی در مزرعه - حزب پیتزا () دانلود بازی بازی فلش دیوانگی در مزرعه - حزب پیتزا برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند دیوانگی در مزرعه - حزب پیتزا و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی دیوانگی در مزرعه - حزب پیتزا حاضر


شرح بازی دیوانگی در مزرعه - حزب پیتزا خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین شما می توانید در یک دیوانگی در مزرعه بازی سرگرم کننده - حزب پیتزا پیتزا خوشمزه برای فروش ایجاد کنید. اما برای این کار شما نیاز به یک راه طولانی است. اول، شما فقط نیاز به مرغ و بز. جمع آوری محصولات خود را به شما خواهد شد پول را به دست آورند. با پول می شود خرید کارخانه، تجهیزات و انبارها. مراقب باشید در مزرعه اغلب حمله خرس های وحشی. ناخن آنها را در قفس و به فروش برسد.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 211
دیوانگی در مزرعه - حزب پیتزا ( رای15, امتیاز ثانویه: 4.2/5)
0%

بازی مشابه