بازی Kiss و Steppenwolf: پروژه X-موجودی. بازی بازی آنلاین رایگان Kiss و Steppenwolf: پروژه X-موجودی. دانلود بازی Kiss و Steppenwolf: پروژه X-موجودی. بازی ماموریت - ir.zxgame24.com

رایگان بازی های آنلاین

دوست شما از خانه خود ربوده شد. وظیفه شما این است برای پیدا کردن یک دوست و نجات دهد او را، و پیدا کردن افرادی که پشت این آدم ربایی است. شما باید برای حل پازل دشوار است برای گرفتن را به دوستان خود.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان Kiss و Steppenwolf: پروژه X-موجودی () دانلود بازی بازی فلش Kiss و Steppenwolf: پروژه X-موجودی برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند Kiss و Steppenwolf: پروژه X-موجودی و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی Kiss و Steppenwolf: پروژه X-موجودی حاضر


شرح بازی Kiss و Steppenwolf: پروژه X-موجودی خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین دوست شما از خانه خود ربوده شد. وظیفه شما این است برای پیدا کردن یک دوست و نجات دهد او را، و پیدا کردن افرادی که پشت این آدم ربایی است. شما باید برای حل پازل دشوار است برای گرفتن را به دوستان خود. در راه، سگ خود را به شما کمک کند - Steppenvolf. کنترل: کلید های arrow - حرکت، فضا - عمل، شیفت - اجرای، کنترل - پرش.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 191
Kiss و Steppenwolf: پروژه X-موجودی ( رای2, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه